Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Олександр Домбровський: «В Україні необхідно створити прозорий, конкурентний енергетичний ринок»

Олександр Домбровський: «В Україні необхідно створити прозорий, конкурентний енергетичний ринок»

«У рамках зближення з енергоринком Європи Україна виконала важливу, але не достатню умову – Верховна Рада ухвалила Закон «Про ринок газу». Ухвалено кілька базових законопроектів, але триває подальша робота. Сподіваюсь, що в порядку денному депутатів скоро з’явиться Закон «Про незалежного регулятора енергетичного ринку». Це – друга важлива вимога», — зазначив народний депутат перший заступник парламентського комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, коментуючи початок роботи в Україні Стратегічної дорадчої групи з доопрацювання законопроекту про енергетичного регулятора № 2966, який потрібно прийняти за міжнародними зобов’язаннями.

Дорадча група у складі нардепів, представників міжнародних енергетичних регуляторів, Енергетичного співтовариства, групи підтримки України Європейської комісії, повинна буде напрацювати перелік “вузьких місць” законопроекту і відповідні пропозиції змін, це дасть в довгостроковій перспективі забезпечити ефективне регулювання енергетичних ринків та створення зрозумілих рамок діяльності гравців цих ринків.

Нагадаємо, законопроект № 2966 “Про національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” під час обговорення в ВР викликав багато питань, тому його вирішили допрацювати.

Вимога існування незалежного регулятора закріплена міжнародними зобов’язаннями України.

— Держава повинна створити прозорий, конкурентний енергетичний ринок, — підкреслив Олександр Домбровський.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit