Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Олександр Домбровський: «Верховна Рада ухвалила третій базовий енергетичний законопроект Про ринок електричної енергії України” (Відео)

Олександр Домбровський: «Верховна Рада ухвалила третій базовий енергетичний законопроект Про ринок електричної енергії України” (Відео)

У четвер, 13 квітня, парламент України  277 голосами ухвалив у другому читанні законопроект “Про ринок електричної енергії України”.  Олександр Домбровський, в.о. голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, співавтор законопроекту на своїй сторінці у Фейсбук так прокоментував цю подію:

БезымянныйВерховна Рада України ухвалила проект закону “Про ринок електричної енергії України” (№4493). Це третій базовий енергетичний законопроект, що імплементує найкращі європейські практики та вимоги Третього енергетичного пакету. В основі документу закладені умови для розвитку прозорої конкуренції, а не монополії, а головним суб’єктом цього ринку стане не той, хто генерує, а той, хто споживає, — простий українець та проста українська родина.

Детальніше – у відеосюжеті:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit