Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Відновлювана енергія для України — «традиційніша за традиційну»» (відео)

Олександр Домбровський: «Відновлювана енергія для України — «традиційніша за традиційну»» (відео)

06.07.2018
| Заходи

Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, виступив із презентацією проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії на міжнародній конференції «Відновлювана енергетика — енергія для миру та демократії», що відбулася 5 липня у  Львові.

DSC_5237Про це парламентарій повідомив на своїй сторінці у Фейсбук:

Відновлювана енергія для України  —  «традиційніша за традиційну». Біомасу, вітер та воду українці використовували як енергетичний ресурс з покон віків. В Україні є величезний профіцит чистої енергії, тому наше спільне завдання -навчитись його використовувати на благо держави. Вчора говорив про це на міжнародній конференції «Відновлювана енергетика — енергія для миру та демократії» у  Львові.

На конференції також  презентував проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії (№8449 від 7.06.18), який ми з Левом Підлісецьким та іншими колегами розробили та вже зареєстрували.

Нині необхідно, щоб українські й іноземні інвестори мали зрозумілий та  прогнозований період планування своєї діяльності та розуміли, що Україна є надійним партнером, який виконує свої зобов’язання.

 

Renewable energy is more traditional for Ukraine that traditional. Because Ukrainians had used biomass, wind and water like energy sources for ages. There is a huge surplus of clean energy in Ukraine. Therefore, our common task is to learn how to use it for the benefit of our country.

I had a speech and presentation during international conference “Renewable energy for peace and democracy” in Lviv yesterday.

Also I presented about new draft law in renewable energy (8449) that we had prepared together with Lev Pidlisetskyy and other members of parliament.

Деталі у відео:

 

1

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit