Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Вірю, новий склад НКРЕКП буде системним, прозорим та соціально відповідальним»

Олександр Домбровський: «Вірю, новий склад НКРЕКП буде системним, прозорим та соціально відповідальним»

05.10.2017
| Коментарі

Сьогодні, 5 жовтня, Верховна Рада України ухвалила постанови про визначення Світлани Голікової  та  Василя Яструбинського представниками Верховної Ради України до складу Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

^91C23F56E535CC209EF30285B45A8899C6FABFAA80C2509B3D^pimgpsh_fullsize_distrОлександр Домбровський, в.о. Голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, зазначив:

Сьогоднішнє рішення відкриває шлях до створення прозорого, конкурентного, абсолютно об’єктивного  призначення  професійних членів комісії. Ми на це дуже сподіваємося. Вірю, що це дасть можливість поліпшити  роботу  нового складу енергетичного регулятора,  зробити його системнішим  та  більш соціально відповідальним.  І ми зможемо продовжувати необхідні реформи в енергетичному секторі України, спрямовані на інноваційне та інвестиційне оновлення української енергетики, та  мінімізувати всі ті корупційні ризики, які, на жаль, історично склалися в цьому секторі.

Парламентарій висловив сподівання на те, що завдяки оновленню складу регулятора в енергетиці України відбудуться позитивні зміни :

Я вірю, що новий склад енергетичного регулятора, процес обрання якого буде запущено після сьогоднішнього голосування, дозволить країні мати  нову енергетику — креативну,  сучасну, а, відповідно, — і таку тарифну політику, яка враховуватиме інтереси простих українців.


Довідка. Відповідно до закону України про НКРЕКП, склад енергетичного регулятора повинен поступово оновитися. Для цього має бути сформовано Конкурсну комісію із п‘яти осіб, яких  затверджує Верховна Рада України. Двох претендентів на посади до Конкурсної комісії повинні подати профільні комітети Верховної Ради України (паливно-енергетичний та  містобудівної діяльності), одного — уряд та ще двох – Президент України.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit