Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський влаштував у Бохониках свято рок-н-ролу із… селянським колоритом

Олександр Домбровський влаштував у Бохониках свято рок-н-ролу із… селянським колоритом

09.10.2012
| Заходи

Минулої неділі у Бохониках Вінницького району відбулось справжнє музичне свято. На місцевий стадіон, куди завітали «народний кум України», оспівувач сільського колориту Микола Янченко та фіналіст «Голосу країни» і переможець «Crimea Music Fest» Олександр Онофрійчук, люди почали сходитись задовго до анонсованого початку концерту, адже не часто у селах є можливість саме так відпочити від важкої праці. Йшли сюди як люди поважного віку, так і юні і зовсім маленькі мешканці Бохоників.

— Те, що тут так багато дітей, свідчить, що у нашої країни буде чудове майбутнє, – сказав, вітаючи бохоницьку громаду, ініціатор концерту, кандидат у народні депутати по 11-му виборчому округу Олександр Домбровський. – Наше основне завдання – зробити так, аби село нарешті не на словах відчуло, що воно потрібне державі, що без села у країни немає майбутнього.

Говорив Олександр Домбровський із селянами також про те, яким чином відкоригувати ті, зачасту необдумані кроки, які влада назвала пенсійною та медичною реформою, як створити для людей належні умови праці та забезпечити за неї гідну винагороду.

Місцеві ж мешканці кажуть, що знають Олександра Георгійовича, як людину слова і діла, адже, саме за його ініціативою між селом та концерном «Поділля» свого часу було укладено інвестиційну угоду, за якою компанія допомогла капітально відремонтувати у Бохониках школу, дитячий садочок, дороги, церкву, фактично врятувала від краху місцеву дослідну станцію. Та й нині команда Домбровського не залишає село поза увагою

— Нещодавно Олександр Георгійович допоміг нам заасфальтувати шкільний двір, організували поїздку дітей на кондитерську фабрику – у малечі залишились незабутні враження, – розповідає директорка місцевої школи Галина Пащенко. – Як на мене, Домбровський  завжди був прогресивним губернатором, розумним, діловим, інтелігентним, його приємно слухати. А коли на День міста Вінниці побачила Порошенка, Домбровського і Гройсмана в одній шерензі, згадалось, якою сильною і потужною була і ця команда. Приємно, що такою вона залишається й нині.

— Майже усе, що нинішня обласна влада може ставити собі у заслуги, починалось при Домбровському: тоді почали добудову хірургічного корпусу обласної лікарні імені Пирогова, стали відроджувати аеропорт, відкрили польське консульство, почали будувати кондитерську фабрику, – додає місцевий житель, депутат районної ради Григорій Майстер.

Доволі злагоджено на сцені виглядали і зіркові гості свята – виконавці, здавалося б, різних стилів. Втім, люди у Бохониках гарно сприйняли як народні мотиви Миколи Янченко, так і традиції року від Сашка Онофрійчука. Зірку «Голосу країни» місцеві діти й молодь ще довго відмовлялись відпускати після концерту: просили автографи ставити навіть на руках.

— Я вдячний Олександру Георгійовичу за те, що маємо можливість виступити перед людьми у селах, погодьтесь – далеко не кожен звідси може приїхати на наші концерти у Вінницю, – каже Олександр Онофрійчук. – Ми з Олександром Домбровським познайомились задовго до того, як він вирішив балотуватися до Верховної Ради. Знаю, що його слова не розходяться з ділом. Він багато зробив для міста і області, будучи мером і губернатором. До нього й тепер часто звертаються люди і не залишаються без допомоги. Спокійна, врівноважена, мудра людина. Я багато їжджу різними містами і, як на мене, нині Вінниця – одне з найкращих міст України. У цьому теж велика заслуга Олександра Домбровського.

— На попередніх посадах Олександр Георгійович показав, як можна з регіону із посередніми показниками зробити одну з найпередовіших областей України, а Вінницю – одним з найкращих міст, – говорить Микола Янченко. – Вважаю, що настав час не кандидатів під якимись прапорами. Прапор у нас один – Україна з гарними працьовитими людьми. Сьогодні нам так гарно політики від влади розказують, що вони знають, як покращити життя селян, а насправді, бачимо, що хочуть залишити село без землі. Такі люди, як Домбровський, Заболотний, Порошенко, я гадаю, усе зроблять, щоб нашим дітям залишилось наше найбільше багатство – земля.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit