Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі ОЛЕКСАНДР ДОМБРОВСЬКИЙ: Я проголосував за скасування пільг і привілеїв державних функціонерів

ОЛЕКСАНДР ДОМБРОВСЬКИЙ: Я проголосував за скасування пільг і привілеїв державних функціонерів

04.06.2013
| Коментарі

4 червня у  Верховній Раді України більшість народних депутатів не проголосувала за проект Закону про скасування необґрунтованих пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (№2221).  За  — віддали свої голоси  203 парламентарі, утрималися – 21,  не голосували – 165 ( при присутніх у залі 390 нардепів).Свою позицію щодо цього законопроекту прокоментував незалежний (позафракційний) народний депутат Олександр Домбровський.

—         Я проголосував за скасування  пільг і привілеїв державних функціонерів. Тобто проголосував так, як і обіцяв своїм виборцям. Переконаний, що усі мають бути рівними і перед Законом і рівними, з точки зору, соціального захисту. Вважаю,  що рішення про відміну пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави,  — дуже актуальне і правильне.

—         Чому, на Ваш погляд, парламентська більшість не проголосувала за цей очевидно чесний і справедливий Закон?

—         Те, що найбільша парламентська фракція не проголосувала за цей Закон, — це моральна і політична відповідальність цієї фракції.  Для мене ж немає ніяких сумнівів у правильності скасування таких пільг і привілеїв. Я жодними пільгами не користувався і не користуюся. У Києві часто їжджу на метро, як і всі, купую жетони.  Так само і на потяги, і  на літаки купую квитки за власний кошт.  І не відчуваю при цьому ніякого дискомфорту, бо це норма для кожного українця. Саме так має бути для всіх, незалежно від посади і статусу.

—         Чи повернеться Верховна Рада до розгляду цього законопроекту?

—         Тема чесної і соціально рівної влади залишається актуальною. Думаю, перед виборами Президента у 2015 році  Верховна Рада до цієї проблеми ще повернеться. Сподіваюся, що привілеї таки буде відмінено.

Довідка. Результати голосування за проект Закону про скасування необґрунтованих пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (№2221):
1.Фракція Партії регіонів (кількість депутатів: 207) — за:10; проти:1; утрималися:21; не голосували:147; відсутні:28.

2.Фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (кількість депутатів: 95) — за:73; проти:0; утрималися:0; не голосували:11; відсутні:11.

3. Фракція Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» (кількість депутатів: 42) — за:38; проти:0; утрималися:0; не голосували:1; відсутні:3.

4. Фракція Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (кількість депутатів: 36) — за:31; проти:0; утрималися:0; не голосували:1; відсутні:4.

5. Фракція Комуністичної партії України (кількість депутатів: 32) — за:31; проти:0; утрималися:0; не голосували:1; відсутні:0.

6.Позафракційні (кількість депутатів: 32 ) — за:20; проти:0; утрималися:0; не голосували:4; відсутні:8.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit