Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Є три шляхи: енергоефективність, енергоінвалідність або енергетичне рабство»

Олександр Домбровський: «Є три шляхи: енергоефективність, енергоінвалідність або енергетичне рабство»

06.12.2016
| Заходи

Сьогодні, 6 грудня, у Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки  відбувся круглий стіл із обговорення перспектив продовження Державної цільової економічної програми енергоефективності. Ініціаторо заходу —  Олександр Домбровський, в.о. Голови енергетичного  Комітету.

В обговоренні взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, народні депутати України, представники органів виконавчої влади, профільних асоціацій, міжнародних та громадських організацій, а також експертного середовища.

fa245695730889b35368db7435489aa9e818ac34440d843fc5pimgpsh_fullsize_distr

Мета круглого столу — напрацювання рекомендацій для Кабінету Міністрів України в частині корегування політики щодо фінансування програми «теплих кредитів2 та енергоефективних заходів.

Олександр Домбровський зазначив:

— Після внесення проекту Державного бюджету на 2017 рік з’ясувалося, що на енергомодернізацію передбачено лише 800 млн грн, з яких лише половина розподілятиметься через існуючий механізм — Державну цільову програму енергоефективності, в той час, як на субсидії населенню планується спрямувати близько 52 млрд грн. Такий підхід не вирішує проблему низької енергоефективності.

Під час зустрічей на окрузі мої виборці запитують, чому держава може знайти 52 млрд грн на субсидії, але не може спрямувати хоча би ще 1 млрд грн на енергоефективність?

Фінансування заходів енергоефективності в обсягах, що передбачені у проекті Державного бюджету на 2017 рік, буде трагічною помилкою.

У нас є три шляхи: енергоефективність, енергоінвалідність або енергетичне рабство. Я буду боротися за енергоефективність та енергонезалежність України.

Ми повинні дати людям інструменти для підвищення енергоефективності, адже 1 гривня, що інвестована в енергоефективність, зможе дати мультиплікативний ефект у розмірі 3-5 гривень.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit