Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Олександр Домбровський: «Європа демонструє велику зацікавленість у реформах енергетичного сектору України і готова допомагати» (Відео)

Олександр Домбровський: «Європа демонструє велику зацікавленість у реформах енергетичного сектору України і готова допомагати» (Відео)

У травні перший заступник голови парламентського комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський та народний депутат Ольга Белькова  побували з дводенним  робочим візитом у Брюсселі та взяли участь у спільному засіданні   Європейського Парламенту та  Секретаріату Енергетичного Співтовариства. Зустріч було проведено в рамках сесії Комітету Європарламенту з питань промисловості, досліджень та енергетики.

—         У столиці Євросоюзу відбулися  дебати щодо діяльності Секретаріату Енергетичного Співтовариства та обговорення проблем і викликів створення об’єднаного енергетичного ринку ЄС, який,  за умови спільної роботи парламентаріїв, служитиме політичною підтримкою національних реформ в енергетичному секторі, — розповідає Олександр Домбровський. — В Європарламенті високо оцінили діяльність українських колег, з точки зору перших фундаментальних кроків із впровадження та імплементації законів енеретичного ринку, енергоефективності та енергозбереження.  Європейські колеги особливо відзначили роботу наших законодавців щодо прийняття закону про ринок газу. Важливо, що під час наших дискусій  з експертами держав-членів ЄС  ми окреслювали   пріоритети щодо першочергових реформ в енергетичному секторі України  до кінця 2015 року.

Олександр Домбровський у Брюсселі, на запрошення Групи підтримки енергетичного сектору України при Єврокомісії,  виступив із доповіддю на координаційній нараді держав-членів ЄС.

Парламентарій також мав дружню зустріч з професором Єжи Бузеком,  екс-президентом  Європарламенту ( 2009-2014), головою  Комітету Європарламенту з питань промисловості, досліджень та енергетики. Політики обговорили ідею створення Парламентської Асамблеї Європейського Енергетичного Співтовариства. На разі такої структури ще не існує, але ідея заявлена та підтримана європарламентаріями, в тому числі,  й паном Бузеком.

Нагадаємо,  Президент України Петро Порошенко  підписав два  важливих закони, які запускають процес швидкого впровадження енергоефективних технологій в бюджетній сфері (закони №№1313 і 1409),  співавтором яких є Олександр Домбровський. Закони вже опубліковано,  і вони вступили в силу.


 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit