Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський закликає перебудувати організацію роботи Верховної Ради

Олександр Домбровський закликає перебудувати організацію роботи Верховної Ради

20.03.2017
| Коментарі

Сьогодні, 20 березня, на засіданні Погоджувальної ради в парламенті в.о. голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський закликав колег перебудувати організацію роботи Верховної Ради заради ефективності законотворення.

На своїй сторінці у Фейсбук парламентарій написав:

БезымянныйЧотирьох днів на місяць критично не достатньо для ефективної законотворчої роботи Верховної Ради України. На минулому пленарному тижні Верховна Рада завершувала засідання саме перед розглядом конче необхідних для української економіки законопроектів з енергоефективності та енергетичного блоку.

Переконаний, потрібно серйозно перебудувати організацію роботи Верховної Ради. У нас нині — два пленарні тижні на місяць, у кожному з яких — лише два повноцінних дні для голосування. Фактично, щомісяця використовується всього чотири дні для ефективної законотворчої роботи.
Ми маємо розроблені спільно з Місією Європейського Парламенту рекомендації з внутрішньої реформи Верховної Ради. Давайте використовувати ефективні практики роботи парламенту. Інакше ми не виконаємо «домашні завдання» з реформування української економіки.
Переконаний, енергоефективність — це питання виживання для української економіки. Необхідно змінювати й наш менталітет, підвищувати рівень культури щодо енергоефективності. І як приклад цього — давайте, нарешті, замінимо освітлення в приміщенях Верховної Ради на енергоефективне.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit