Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Закон щодо «Чорноморнафтогазу» дозволить почати повернення втрачених у Криму ресурсів»

Олександр Домбровський: «Закон щодо «Чорноморнафтогазу» дозволить почати повернення втрачених у Криму ресурсів»

23.03.2017
| Коментарі

Ухвалення парламентом законопроекту, який захищає «Чорноморнафтогаз», дозволить почати певні юридичні процедури по анексії енергетичних ресурсів, які були втрачені в Криму. Про це сьогодні, 23 березня, на ІІ Українському газовому інвестиційному форумі заявив перший заступник голови комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ВР Олександр Домбровський.

БезымянныйПозавчора ВР України прийняла в першому читанні законопроект, який захищає «Чорноморнафтогаз». Це дає нам можливості, з точки зору міжнародного юридичного права, почати певні юридичні процедури по анексії енергетичних ресурсів, які були втрачені в Криму, це дає можливість захистити «Чорноморнафтогаз» як юридичну особу, яка володіє певним активом, в тому числі ліцензаїійними активами, які потрібно використовувати, і, мабуть, найголовніше, це відкриває нам шлях для розуміння того, як почати освоювання чорноморського шельфу для видобутку природнього газу, який там є, щоб суттєво збільшити видобуток природного газу в Україні, як внутрішнього ресурсу для забезпечення енергетичної безпеки країни», — сказав парламентарій. .

Джерело: УНН  

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit