Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександра Домбровського запитують

Олександра Домбровського запитують

14.03.2012
| Коментарі

Днями влада оголосила, що на базі Калинівської лікарні буде створено госпітальний округ, який обслуговуватиме понад 100 тис. мешканців – в т.ч. з сусідніх районів.

ДомбровскийВідомо, що наразі в Калинівському районі проживає близько 66 тис. осіб. Чи не станеться так, що різке збільшення кількості потенційних пацієнтів негативно позначиться на якості медичних послуг, яких потребують калинівчани?

— Це правильне рішення, тому що й історично, й сьогодні система охорони здоров’я в Калинівському районі була і залишається однією з найкращих у Вінницькій області. Це дає підстави Калинівці бути центром медичного округу. Калинівська лікарня має потужну професійну команду лікарів, які здатні забезпечити високий рівень надання медичних послуг населенню. До того ж, реконструкція та капітальний ремонт, проведені у Калинівській районній лікарні, підтверджують правильність такого рішення.

— А як щодо медичної реформи у Вінниці? Наскільки доречними є зміни в медичній інфраструктурі міста?

— Мій власний практичний досвід говорить про помилковість таких рішень для обласних центрів – таких, як Вінниця. Переконаний, що створення додаткової кількості юридичних осіб у медичній галузі, їх подрібнення, не дасть позитивного ефекту у місті. Потрібно абсолютно по-іншому підходити до реформування системи охорони здоров’я у Вінниці, враховуючи великий досвід, потенціал і очевидність персональної відповідальності представників міської влади за долю новацій. Хочу побажати не наробити помилок, аби потім не довелося їх виправляти, втрачаючи дорогоцінний час і кошти. За всім цим – життя і здоров’я наших земляків, і нехтувати ними ми не маємо права.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit