Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Понад 10 тисяч гайсинчан вийшли підтримати Григорія Заболотного і команду Петра Порошенка

Понад 10 тисяч гайсинчан вийшли підтримати Григорія Заболотного і команду Петра Порошенка

Більше десяти тисяч гайсинчан прийшли на  місцевий стадіон, аби підтримати кандидата у народні депутати України по 17-му виборчому округу Григорія Заболотного.

А представити свою дієву і рішучу команду приїхав міністр економічного розвитку та торгівлі, вінничанин душею і серцем Петро Порошенко. Разом з ним перед людьми виступили Герой України, людина слова та діла – Олексій Порошенко, освічений та харизматичний  наймолодшої гілки  роду Порошенків – Олексій Петрович Порошенкота депутат вінницької облради, кандидат у народні депутати по 11-му виборчому округу міста Вінниці Олександр Домбровський.

— Перед нами усіма сьогодні відкриваються унікальні можливості – визначати власне майбутнє і обирати найкращих, які будуть визначати долю нашого міста, долю нашого району, долю округу, долю області і долю країни. Саме 28 жовтня в країні відбудуться величезні зміни. Я переконаний, що ці зміни будуть на краще. Чому? Тому що Гайсин підтримує Заболотного Григорія Михайловича, – сказав під час свого виступу Петро Порошенко.

Десятитисячний натовп відповів йому схвальними вигуками. Серед тих, хто прийшов, були і старі, і молоді, представники цукрового заводу, селяни з навколишніх сіл, вчителі, молоді матері. Саме до молоді в першу чергу звертався Петро Олексійович, говорячи про свою команду.

Порошенко переконаний, що саме вінницькій команді під силу будувати суверенну, незалежну, соборну, багату країну, вирішувати нагальні проблеми міст, районів та сіл.  Він повів зі сцени діалог з натовпом, розмову про наболіле, про найбільші проблеми гайсинчан.

— Чи потрібно навколо Гайсина побудувати об`їзну дорогу?

—  Так! – вигукнули гайсинчани

— Чи є в Гайсині проблема питної води?

—  Є!

— Ми переможемо – і це буде не тільки перемога Заболотного, і не тільки нашої команди – це буде перемога кожного з вас, перемога Гайсина, це буде перемога Бершаді, Теплика, Тростянця, Ладижина – всієї Вінницької області і вінничан. Наша команда буде здатна кардинально змінити ситуацію в області і в країні на краще. Ми дякуємо вам за цю довіру, за добре відношення, за підтримку. Ми вас не підведемо! – пообіцяв присутнім Петро Порошенко.

Бурхливими оплесками гайсинчани зустріли на сцені Григорія Заболотного. Під час свого виступу він зазначив, що  головним своїм завданням вважає формування абсолютно нової політики на селі, яка б дала можливість розвиватись не тільки аграрному бізнесу, а й сільській інфраструктурі.

— Ми маємо подбати, щоб і будинки культури, і дитячі садки, і школи й інші заклади, які є у багатьох населених пунктах були не лише збережені – вони повинні одержати «друге дихання» й жити іншим життям. Тому ми йдемо у Парламент, щоб підтримати селян, щоб відродити село – бо Україна без села – то не Україна, – сказав кандидат у народні депутати.

Підтримати Григорія Заболотного та команду Петра Порошенка до Гайсина завітала і народна артистка України, голос якої чарував декілька поколінь українців і продовжує зачаровувати, – Ніна Матвієнко та вибухова переможниця Євробачення Руслана. Також розважали гайсинчан своїми жартами учасники команди КВН «Вінницькі перці».

Кожен, хто завітав на свято, міг насолодитись енергетикою та запалом учасників концертної програми. Малеча ж мала можливість вдосталь розважитись у батутному містечку, а коли стемніло – спостерігати за вражаючим феєрверком.

Галина Ганзенко

Фото Юрія Басюка

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit