Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Про депутатську роботу Олександра Домбровського у квітні 2016 р.

Про депутатську роботу Олександра Домбровського у квітні 2016 р.

29.04.2016
| Коментарі

У квітні 2016 р. Олександром Домбровським, народним депутатом України, в.о. Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, було  подано 4 законопроекти, а також внесено 4 депутатські запити (всі стосуються проблематики виборчого округу №11) на 31 адресу.

У парламентарія у Вінниці постійно працює громадська приймальня, співробітники якої опрацьовують звернення громадян, а фаховий юрист надає громадянам безплатні юридичні консультації.

У квітні фахівцями громадської приймальні проведено три виїзних прийоми – у селах Некрасове, Агрономічне та Медвеже Вушко, під час яких громадянам були надані безплатні юридичні консультації.

Протягом квітня 2016 р. до громадської приймальні особисто звернулося 78 громадян, прийнято та оброблено понад 200 телефонних звернень. Із загальної кількості 7 звернень є пропозиціями щодо вдосконалення законодавства (пенсійного, цивільного, земельного), 1- щодо сприяння у встановленні меморіальної дошки загиблому герою АТО, 6 – стосуються виділення земельних ділянок, оформлення прав власності на них та правил землекористування, 4 – виділення житла, оформлення прав власності на об’єкти нерухомості, 2 – встановлення статусу учасника бойових дій, 4 – скарги на неправомірні (на думку заявників) дії органів влади та місцевого самоврядування, 3 – сприяння у поверненні проблемними фінансовими установами депозитів,  12 – щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, 39 – про надання первинної юридичної допомоги у вигляді консультацій.

За сприяння Олександра Домбровського, у квітні виготовлено та встановлено меморіальну дошку на честь загиблого учасника АТО Юрія Матущака (у приміщенні ДонНУ 21 квітня), 24 квітня проведено благодійний концерт ансамблю «Грація» у Будинку офіцерів (запрошувалися вихованці 22 інтернатних закладів Вінниччини, діти загиблих учасників АТО та діти чорнобильців), надано матеріальну допомогу для здійсненні поїздки чорнобильців у зону відчуження.

Взаємодія з місцевими органами влади та місцевого самоврядування здійснювалася у формі спільних консультацій – зокрема, щодо погодження цільового призначення субвенцій з Державного бюджету на реалізацію соціально значущих проектів на території округу.

Інформування про депутатську діяльність здійснювалося на персональному сайті, в газеті «Подільська зоря», в ефірі ТРК «Вінтера» та на сайті «ВінницяОк».

Всього з початку каденції Верховної Ради України VIII скликання народним депутатом Олександром Домбровським подано 57 законопроектів (з них 10 стали чинними нормативно-правовими актами), 7 поправок до законопроектів; внесено 191 депутатський запит.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit