Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Сертифікат на 50 тис грн від Олександра Домбровського отримала до ювілею Вінницька бібліотека для дітей імені Франка

Сертифікат на 50 тис грн від Олександра Домбровського отримала до ювілею Вінницька бібліотека для дітей імені Франка

15.11.2017
| Заходи

Сьогодні, 15 листопада, 90-літній ювілей відзначає Вінницька обласна бібліотека для дітей імені Івана Франка.

Нині книжковий фонд бібліотеки складає близько 120 тисяч примірників. Тут активно розвивають електронні бази даних, працює Інтернет-центр, проводяться різноманітні освітні заходи для наймолодших вінничан.23627319_1724531987590867_2145548065_oПривітати колектив книгозбірні з ювілеєм прийшли друзі бібліотеки, юні читачі та їхні батьки, а також представники влади та громадськості.

Від імені народного депутата України Олександра Домбровського сертифікат на 50 тисяч гривень для придбання комп’ютерного обладнання та оргтехніки директору бібліотеки Тетяні Мрищук вручив помічник парламентарія Максим Царенко.

Приємно, що сьогодні – це сучасний заклад, де не просто зберігається 120-тисячний книжковий фонд, а де триває живе спілкування дітей з книгою, з казкою, з наукою, зі світом доброго й цікавого. Хай повняться дитячою радістю читальні зали, поповнюються фонди, оновлюється технічна база бібліотеки, а її працівникам зичу міцного здоров’я, миру в країні та злагоди в родинах. Допитливих та вдячних вам читачів! — написав Олександр Домбровський на своїй сторінці у Facebook.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit