Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи У с.Дорожному пройшов виїзний прийом громадської приймальні нардепа Олександра Домбровського

У с.Дорожному пройшов виїзний прийом громадської приймальні нардепа Олександра Домбровського

24.03.2017
| Заходи

Сьогодні, 24 березня, помічники народного депутата Олександра Домбровського провели виїзний прийом у селі Дорожне Вінницького району. За усталеною традицією, прийом громадян проводився у присутності сільського голови – адже чимало проблем можна вирішити саме на місцевому рівні. Втім, трапляються й питання, які потребують консультації фахівця-правознавця.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Станіслава Ластовецького цікавило питання щодо правових підстав доступу до споруди, збудованої на межі його земельної ділянки – сусіди вважають, що він має право доступу лише зі свого боку.

Оформивши витяг з земельного кадастру, ви отримаєте документ, який підтвердить право користування смугою завширшки один метр навколо споруди для її обслуговування, — роз’яснив юрист, помічник народного депутата Ігор Приленський. – В той же час варто подбати і про відновлення добрих стосунків із сусідом, адже це набагато краще будь-яких документів.

Дорожненська сільська голова Яна Пушечнікова скористалася нагодою розповісти про плани громади.

Найперше завдання для нас зараз – обладнання водогону. Ціна питання – близько 17 млн грн, тож, очевидно, сільський бюджет такого самотужки не витягне. Будемо сподіватися, що при розподілі субвенції з Державного бюджету цьогоріч це буде враховано. Ми вдячні Олександру Домбровському за те, що торік він сприяв нам у питанні виділення субвенції – 200 тис. грн пішло на спорудження так необхідної для Дорожного пожежної водойми, а ще його помічники безкоштовно розробили проекти сільського герба і прапора.

Передбачається, що виїзні прийоми будуть проведені у всіх селах, які знаходяться на території виборчого округу Олександра Домбровського.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit