Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти У Вінниці відкрито найкращу кондитерську фабрику Європи

У Вінниці відкрито найкращу кондитерську фабрику Європи

21 серпня у Вінниці відбулося урочисте відкриття другої кондитерської фабрики ROSHEN. На 16,4 га землі за менше ніж два роки збудовано сучасне підприємство, яке фахівці уже називають найкращою кондфабрикою Європи.

Открытие новой фабрики Рошен в Виннице

Прес-конференція перед урочистим відкриттям нової фабрики

На колишньому пустирі по вул.. Липовецькій  корпорація ROSHEN створила всю інженерну та інфраструктурну складову площі, провела благоустрій території, освітлення, проклала нові дороги. А самі будівлі фабрики виконані в новому для України архітектурно-промисловому дизайні. Обсяг інвестицій корпорації ROSHEN у цей промисловий об’єкт становить близько 600 мільйонів гривень.

— Є декілька знакових моментів у житті людини : коли ти одружуєшся, коли народжується твоя дитина, і можу сказати, що за останній час такими моментами стали  для мене запуск вінницького фонтану та відкриття сьогодні нової фабрики, – сказав на відкритті  міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко. – Ця подія готувалася в рекордно короткі строки, тільки  два роки тому виникла  ідея побудувати фабрику саме на землі Вінниччини. Відкрию секрет: спочатку фабрику планували будувати у Київській області, але команда вінничан – тодішній губернатор області Олександр Домбровський, голова облради Григорій Заболотний, мер Вінниці Володимир Гройсман змогли переконати, що будівництво треба розпочинати у Вінниці. І аргументи в них були серйозні – хороший інвестиційний клімат на Вінниччині, високий потенціал фахівців, робітників і те, що регіон швидко розвивається. За підтримку я вдячний і нинішньому голові облдержадміністрації Миколі Джизі, вдячний за те, що ми успішно продовжили і завершили розпочату справу.

— Чималу роль у прийнятті такого рішення два роки тому зіграло й те, що Вінниччина є аграрною столицею України, – продовжує  Петро Порошенко. – Із запуском нової фабрики для постачання сировини – молока, борошна, цукру – будуть задіяні, передусім, місцеві виробники.  Нова фабрика – це новітні технології, комфортні умови роботи, медичне ослуговування та безплатне харчування для працівників. Уже нині, коли нове підприємство працює у тестовому режимі, задіяно  204 робітника і 46 інженерів. Переконаний, що до кінця року у нас буде працювати понад тисячу людей. А згодом – понад дві тисячі. Я пишаюся сьогодні командою ROSHEN, пишаюся містом Вінниця і Поділлям. Головна цінність нашого сьогоднішнього об’єкту – це найкращі, найпрофесійніші люди, яким я дуже вдячний. Дякуючи спільним скоординованим нашим діям, Вінницька область сьогодні демонструє лідерство в забезпеченні темпів промислового виробництва,  – наголосив Петро Олексійович.

— Сьогодні у Вінниці ми маємо надзвичайно потужне і якісне підприємство, і дійсно я хотів би підтвердити те, що на фабриці створено тільки якісні робочі місця, середня зарплата – 6000 грн, вона легальна, а це означає, що людині буде гарантовано і пристойну пенсію і відповідний соціальний пакет. А ще – це доходи до бюджету, що теж дуже важливо. Думаю, що ROSHEN – це світова корпорація, і дуже добре, що саме у Вінницьку область приходять такі серйозні інвестиції, я переконаний, що ці проекти є і будуть успішними у майбутньому, – зазначив мер міста Вінниці Володимир Гройсман.

— Ми підняли планку кондитерської галузі в Україні. А те, що ми зробили, люди зможуть оцінити найближчим часом, побачивши і скуштувавши нашу  продукцію,  – поділився радістю  директор фабрики Олександр Білик.

Відкриття нової фабрики ROSHEN  стало святом не тільки для корпорації та її  працівників – вінничанам запропонували феєричну концертну програму: спеціальними гостями стали Народна артистка України Ніна Матвієнко, гурт ТІК та переможниця Євробачення Руслана. Глядачі отримали яскраві емоції та неповторні враження від дійства.

«Час вінничан настав!» – скандували люди і бажали успіху Петру Порошенко, команді його однодумців, тим людям, які так багато зробили для рідної Вінниччини і для України.

Довідка

Нова фабрика збудована за найновітнішими технологіями. Будівля займає площу 62 тис. кв. м. Складається вона з трьох блоків – 5-ти поверхова адміністративна будівля, 4-поверхова промислова та 2-поверхова будівля енергетичного комплексу.

На соціальну інфраструктуру міста Вінниці та Вінницького району було витрачено близько 30 мільйонів гривень.

Запуск нової фабрики дозволяє додатково випускати близько 120 тисяч тонн солодкої продукції у рік. Тепер в асортименті – десятки видів нових солодощів.

Міжнародна кондитерська Корпорація ROSHEN – лідер національного ринку кондитерських виробів. Виробляє до 200 видів солодкої продукції (шоколадні і желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти).

До складу Корпорації входять 5 українських фабрик (київська, дві вінницькі, маріупольська, кременчуцька); дві виробничі площадки липовецької кондитерської фабрики (Росія), клайпедська фабрика (Литва), а також масло-молочний комбінат «Бершадьмолоко» та «Літинськийплемзавод», які забезпечують фабрики Корпорації натуральною високоякісною молочною сировиною.

Продукція ROSHEN представлена в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі, країнах Кавказу, Молдові, Литві, Ізраїлі, Середньої Азії, США та інших країнах.

Джерело: vinnitsaok.com.ua


 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit