Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи У Вінниці вітали переможців ІІ Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах»

У Вінниці вітали переможців ІІ Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах»

23.04.2018
| Заходи

У суботу, 21 квітня,  на сцені Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбувся гала-концерт дипломантів та переможців ІІ Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами.

домбр -слайдер

Ідея його створення належить Людмилі Бушинській, засновниці торгівельної марки «RUTA» та  Культурного центру «Галерея – ХХІ». За чотири роки свого існування Фестиваль вже другий рік поспіль має статус міжнародного та проходить за сприяння дружини Президента України Марини Порошенко та народних депутатів Олександра Домбровського й Сергія Кудлаєнка.

Вітаючи учасників Фестивалю-конкурсу та гостей музичного свята, Марина Порошенко сказала:

Цей проект справді особливий, адже він пропагує рівні права та можливості для усіх дітей України, що є дуже важливим у контексті розвитку європейської держави. Хочу висловити щирі слова подяки організаторам за те, що вони знаходять талановитих дітей, адже Україна має значну кількість обдарованої молоді. Я переконана, що фестиваль «Золотий птах» буде гідно представлений переможцем з України на пісенному фестивалі у Польщі.

Олександр Домбровський назвав Фестиваль «Золотий птах» — «надзвичайно красивою, емоційною та патріотичною подією»:

Ми вкотре переконалися, що немає обмежень для талантів нашої молоді. Хочу сказати три щирі «ДЯКУЮ»: цим дітям та молодим людям, які дають нам приклад, як боротися та досягати своєї мети, які дарують нам радість своєю творчістю;  вінничанці Людмилі Бушинській, саме завдяки її щирості Фестиваль у Вінниці проходить вже вчетверте; Марині Порошенко та всій родині Порошенків — людям, які вже десятки років допомагають українським дітям. Вітаю всіх учасників Фестивалю! Вітаю переможців! Бог дає їм таку силу, таку енергію та благодать, що немає сумнівів — усі мрії стануть реальністю!

Цьогоріч у фінальному турі конкурсу виступили 20 учасників з України, Грузії та Молдови. Учасники та переможці пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» отримали іменні дипломи, пам’ятні нагороди від ювелірної компанії «Діадема» та грошові премії від організаторів і спонсорів конкурсу. Переможниця фестивалю, володарка гран-прі,  Анастасія Тарнавська представить Україну на ХХІІ пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» в липні 2018 року. Спеціальний приз від  родини Домбровських– суперсучасний айпад – отримала учасниця із Закарпатської області Марина Лавришинець.

Переможцями Фестивалю-конкурсу «Золотий птах» стали:

ІІІ місце: у молодшій групі – Влада Умріхіна (Кіровоградська область); у старшій групі – Марина Чобан (Хмельницька область).

ІІ місце: у молодшій групі – Вероніка Чорна (м.Александрія); у старшій групі – Дарина Мельник (Київська область).

І місце розділили Тетяна Опушко (Вінниця) та Торніке Турбелідзе (Тібілісі).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit