Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти В 11 виборчому окрузі у Вінниці продовжуються провокації

В 11 виборчому окрузі у Вінниці продовжуються провокації

Роботу окружної комісії 11-го виборчого округу у Вінниці знову заблоковано. Нагадаємо, тут триває боротьба за перемогу самовисуванця Олександра Домбровського та кандидата від «Батьківщини» Наталії Солейко.Учора Олександр Домровський заявив, що керівництво ОВК намагається сфальсифікувати результат виборів по одномандатному виборчому окрузі № 11 та навів кілька беззаперечних документальних підтверджень. Кандидат вимагає перерахувати бюлетені по 40 виборчих дільницях, де його спостерігачі зафіксували грубі порушення під час підрахунку голосів.

Окружком учора вирішив задовольнити 5 звернень Олександра Домбровського і вже сьогодні члени комісії мали перерахувати бюлетені, привезені із 5-ти виборчих дільниць, де були зафіксовані порушення. Однак, коли комісія вирішила увійти у приміщення, де знаходилися бюлетені, то члени ОВК та спостерігачі помітили, що на одних дверях були зірвані пломби (усього до приміщення веде двоє дверей).

Увійшовши до кімнати з бюлетенями стало очевидно, що багато коробок пошкоджено – на них також зірвані пломби. Побачивши це, члени ОВК викликали правоохоронців. Наразі на місці події працює слідча група і роботу ОВК призупинено. Члени комісії не знають, що далі робити у цій ситуації і звернулися за роз’ясненням до ЦВК.

У цей час, не дочекавшись будь-яких висновків, представники «Батьківщини» та «Свободи» кинулися звинувачувати Олександра Домбровського у фальсифікаціях. Під стінами ОВК вони зібрали так званий мітинг, де вигукували обвинувачення.

Сама кандидат до парламенту Наталія Солейко розповіла власне бачення того, що відбулося на 11-ій ОВК.

– Учора зовсім незнайомі, фізично сильні молоді люди з журналістськими посвідченнями намагалися четверо чи п’ятеро бути одночасно у приміщенні ОВК. Саме цих людей помітили, коли вони виходили з приймальні голови Правобережної адміністрації міста, коли там нікого не було. Протягом дня ми звертали увагу, що ця кімната була зачинена. Після того, випадково почувши там певні звуки, прослідкували і пересвідчилися, що там знаходилося п’ять осіб, в тому числі і кільках цих журналістів, які просто втекли.

Кандидат Олександр Домбровський впевнений, що в окружній комісії відбуваються провокації і пропонує Наталії Солейко разом не допустити дискредитації Вінниччини в очах України і міжнародних спостерігачів.

– Я вимагаю тільки одного – чесного перерахунку голосів. Це нормальна позиція, це моральний стандарт. Я сподіваюся, що моє звернення буде підтримане. І я хочу звернутися до кандидата Наталії Солейко. З мого боку жодного звинувачення на її адресу ніколи не лунало. Йдеться не про неї, а про деяких людей, які сьогодні намагаються використати цю ситуацію. Я переконаний, що з пані Солейко у нас є спільна принципова позиція в цій ситуації. Ми повинні припинити всі ці маніпуляції та спекуляції, які навколо нас відбуваються, оскільки я сподіваюся, що ми обидва зацікавлені у тому, щоб не бруднити репутацію Вінниці, яку всі знають як європейське місто з демократичними традиціями. Ми обидва зацікавлені в тому, на мій погляд, щоб результати виборів були встановлені чесним, законним шляхом. Я пропоную пані Солейко завтра зустрітися і в присутності журналістів підписати спільну заяву з вимогою чесних прозорих перерахунків голосів в присутності спостерігачів, і що ми готові визнати результати, які встановлені чесним законним шляхом. І таким чином підвести риску під цією ситуацією і не дозволити нікому спекулювати на ній, – сказав Олександр Домбровський.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit