Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи В Ільківці біля Вінниці вперше за півстоліття капітально відремонтували центральну дорогу

В Ільківці біля Вінниці вперше за півстоліття капітально відремонтували центральну дорогу

21.11.2016
| Заходи

Ще з сімдесятих років минулого століття наша центральна вулиця не бачила такого ремонту, а ми вперше побачили в себе в селі депутата Верховної Ради від нашого округу, який не просто щось обіцяє, а реально і швидко допомагає, — так мешканці Ільківки Вінницького району зустріли при в’їзді до села народного депутата України Олександра Домбровського.

dsc07543Тут же влаштували урочисте відкриття оновленої дороги – як і належить, з червоною стрічкою.

Для нас це, справді, свято, адже десятиліттями ми оббивали пороги різних державних установ, а зрушити справу було важко. Тоді звернулися до Олександра Домбровського, він домігся, щоб для нашого села виділили 900 тисяч гривень субвенції. За ці гроші заасфальтували 540 метрів центральної вулиці. Потім він же допоміг залучити ще 1,5 мільйона гривень, час «піджимав», тому дуже оперативно зробили проект, і тепер маємо ще 800 метрів капітально відремонтованої дороги, — розповідає сільський голова Ільківки Тетяна Петровська.

Те, що нинішній Уряд приділяє суттєву увагу ремонту доріг, — добре. Маємо шанс зрушити з місця цю проблему. Ільківка – тому підтвердження. Позитивно також оцінюю те, що прийнято рішення про створення Дорожнього фонду. Таким чином, ми точно знатимемо, що акумульовані там кошти будуть спрямовані саме на ремонт доріг, а не на якісь інші цілі, як це зачасту траплялося, — говорить Олександр Домбровський.

Користуючись нагодою, мешканці Ільківки показали народному депутату недобудоване приміщення школи. Потім – майже аварійну будівлю, споруджену ще 1933-го року, де нині навчаються діти до 9-го класу.

Якби нову школу нам добудувати, вона була б повноцінною, можливо, навіть опорною, адже до громади нині входять три села, а діти змушені їздити до школи хто у Вінницю, хто – в Агрономічне, хто – ще кудись, — каже Тетяна Петровська.

Загалом, за словами сільського голови у трьох селах громади нараховується близько 150 дітей шкільного віку. Є тенденції до зростання народжуваності.

Нову, доволі велику школу в Ільківці почали будувати 1991 року, потім, як і більшість подібних об’єктів, «заморозили». За нинішніми цінами, для того, аби завершити довгобуд, потрібно більше 20-ти мільйонів гривень.

Зрозуміло, що навіть за великого бажання «вибити» в держави такі кошти за раз майже нереально. Але шанс добудувати приміщення, все ж, є, — переконаний Олександр Домбровський.

Ця школа готова приблизно на 60%. Є надія, що, за умов співфінансування з бюджетів різних рівнів, а також підтримки місцевого бізнесу, якщо не за рік, то за два ми цю проблему вирішимо. Принаймні, маємо все зробити, щоб рухатися в цьому питанні вперед, — зазначив парламентарій.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit