Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Виїзний прийом громадян пройшов в Агрономічному

Виїзний прийом громадян пройшов в Агрономічному

30.05.2013
| Заходи

Сьогодні, 30 травня помічники-консультанти народного депутата України Олександра Домбровського провели черговий виїзний прийом громадян – цього разу він відбувся в Агрономічному. За усталеною традицією, у спілкуванні взяв участь і сільський голова – Володимир Постовий. Ветерана праці Івана Голуба змусила звернутися до народного обранця тривала затримка ремонту покрівлі багатоквартирного будинку, де він мешкає.

 —         Будинок зведено ще 1963 року, а останній капітальний ремонт зробили ще у 80-х роках, — ділиться наболілим Іван Олексійович. – А тепер, щойно йде дощ чи тане сніг, у кожній з двадцяти квартир – калюжі…

 —         Сільська рада віднайшла близько 20 тисяч гривень на ремонтні роботи, але проплату пригальмувало казначейство, — пояснює причину затримки сільський голова.

 Можна не сумніватися, що після втручання народного депутата України фінансування ремонту житла вдасться здійснити.

 Літню селянку Марію Панасюк привело на прийом прагнення отримати земельну ділянку ближче до домівки.

 —         Шість соток під садівництво мені виділили, але я там навіть ще жодного разу не була – це ж бо на іншому кінці села, — жаліється пенсіонерка.

 Спільно з сільським головою алгоритм вирішення проблеми було знайдено, і вже невдовзі жінка отримає змогу працювати на землі, не витрачаючи зайвого часу й сил на дорогу.

 Аналогічним шляхом вирішиться й проблема чорнобильця Володимира Малецького, який також звернувся з проханням сприяти у наданні земельної ділянки для ведення підсобного господарства.

 Кільком селянам, які звернулися з проханням роз’яснити тонкощі земельного права, вичерпну консультацію надав юрисконсульт громадської приймальні, кандидат юридичних наук Олексій Гончар.

 —         Наразі розглядається питання про приєднання частини земель Агрономічного до меж міста Вінниці, тож режим землекористування має зазнати певних змін, зміст яких варто усвідомити вже зараз, — пояснює правознавець.

 Загалом, депутатський корпус сільської ради дотримується думки, що Агрономічне має увійти до складу обласного центру не частинами, а відразу – це дозволить зберегти й удосконалити соціальну інфраструктуру села. При обговоренні і затвердженні змін адміністративно-територіального поділу слово народного депутата має стати вагомим фактором впливу, тож вже зараз думка селян та їхніх обранців уважно вивчається.

 —         Залучення сільських голів до діалогу з громадянами, які звернулися зі своїми проблемами й турботами до народного депутата, виправдало себе, адже дозволяє економити час і оперативно знаходити компромісне розв’язання наболілих проблем, — переконаний керівник громадської приймальні Максим Царенко. – Такий формат конструктивного спілкування не протиставляє місцеве самоврядування  народному депутатові, цілковито відповідає командному стилю роботи Олександра Домбровського.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit