Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Відсторонений голова Вінницької ОВК №11 Сергій Сітарський не мав з ким консультуватись, окрім депутатів-однопартійців?

Відсторонений голова Вінницької ОВК №11 Сергій Сітарський не мав з ким консультуватись, окрім депутатів-однопартійців?

Сергій Сітарський, якого окружна виборча комісія округу №11 тимчасово відсторонила від головування і звернулась до ЦВК з вимогою його звільнення за блокування роботи комісії, не розуміє рішення суду про перерахунок голосів на дільницях, документація з яких прийнята із порушенням визначеної законом процедури.Про це він сказав журналістам на прес-конференції, якраз тоді, коли то й же адмінсуд розглядав законність його відсторонення від виконання обов’язків, а в самій комісії уже хотіли викликати міліцію, аби розшукати «зниклого» голову з ключами.

— Зараз йде засідання, голова не має права бути в іншому місці. Якщо не хоче працювати, нехай складе повноваження, віддасть ключі і займається, чим хоче. Якщо ні – повинен нести кримінальну відповідальність за те, що блокує роботу, – сказала, приїхавши на прес-конференцію член комісії Ольга Стадник.

Та перед тим, як поїхати на засідання, Сергію Сітарському, все ж, вдалось поскаржитись на лиху долю голови ОВК, заявити про те, що з ним щось може трапитись, та довелось відповісти на декілька запитань журналістів, багато з яких на власні очі бачили, що діялось в ОВК впродовж кількох останніх днів.

Приміром, хотілось почути від пана Сітарського, чи нормальним він вважає те, що перед призначенням головою ОВК ледь встиг позбутися титулу довіреної особи кандидата у депутати Наталії Солейко.

— Це – внутріпартійна справа партії «Батьківщина», яка тут в області взяла 45%. Посада голови – це партійна квота, – відповів замість Сергія Сітарського Андрій Павловський – нардеп, який вже кілька днів не відходить від відстороненого голови комісії, а, за словами одного з лідерів «Батьківщини» Олександра Турчинова, «ночував на коробках з бюлетенями» якраз перед тим, як їх знайшли пошкодженими…

— Ви кажете, що коли склали присягу, перестали представляти партійні інтереси, але увесь час проводите разом з народними депутатами, отримуєте від них вказівки, консультуєтесь з ними? – запитали у пана Сітарського журналісти.

— А скажіть, будь-ласка, хто ще міг мене проконсультувати?

На зауваження, що окрім партійних лідерів, непогано виборче законодавство знають і члени ЦВК, Сергій Сітарський сказав, що «туди теж дзвонив».

А на останок він розповів журналістам, що йому погрожують. Хто і як саме – не сказав, але наголосив:

— Якщо щось зі мною станеться, знайте – це через моє головування у цій комісії і прийняття мною якогось рішення на користь когось.

Оскільки будь-яке рішення ОВК, хочемо того, чи ні, завжди «на користь когось», схоже у пана Сітарського немає іншого виходу, як не приймати жодних рішень. Чим комісія під його керівництвом досі успішно займалась.

Джерело: vinnitsaok.com.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit