Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Вінницька ОВК №11 офіційно оголосила переможцем виборів Олександра Домбровського

Вінницька ОВК №11 офіційно оголосила переможцем виборів Олександра Домбровського

5 листопада близько 4-ї години ранку окружна виборча комісія 11-го одномандатного виборчого округу у Вінниці оголосила і затвердила підсумковий протокол з результатами повторного підрахунку голосів виборців на дільницях, документація з яких була прийнята із порушенням чинного законодавства. Стосувався перерахунок лише бюлетенів по одномандатному виборчому округу.Протокол складено у 22-х пронумерованих примірниках. За його затвердження проголосувало 14 із 16-ти присутніх членів ОВК, двоє, в тому числі колишній голова комісії Сергій Сітарський, проголосували проти і додали свою окрему думку. Підписали документ також довірена особа кандидата у народні депутати Олександра Домбровського Олександр Козяр та кандидат у депутати Наталія Солейко, яка також додала окрему думку, де написала, що незгодна з рішенням комісії.

За даними протоколу, в 11-му виборчому окрузі переміг самовисуванець Олександр Домбровський, набравши 29 841 голос (30,16%). На другому місці – висуванка «Батьківщини» Наталія Солейко, яка набрала 27 706 голосів (28%).

Зате одноголосно і без жодних застережень комісія ухвалила підсумковий протокол із результатами голосування у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі в межах виборчого округу №11. За його даними, найбільше голосів в окрузі набрала «Батьківщина» – 41.96%, далі йдуть партія УДАР Віталія Кличка (18.20%), ВО «Свобода» (14.90%), Партія регіонів (11.51%) та Компартія (7.74%).

Нагадаємо, раніше на ОВК №11 прийняли рішення про перерахунок голосів, так само за позовною заявою Олександра Домбровського вирішив і Вінницький окружний адміністративний суд. До того ж, ЦВК замінила голову окружкому №11 Сергія Сітарського  на  Ольгу Стадник.

Представники вінницької міської організації партії “Батьківщина” подали позов до Вінницького апеляційного суду щодо оскарження перерахунку, але суд у неділю, 4 листопада, вирішив відмовити опозиціонерам у задоволені позову. Після чого окружна комісія продовжила підрахунок голосів.

Тим часом у під станами ОВК опозиція розкинула кілька наметів оголосила про початок безстрокової акції протесту. При цьому до Вінниці «підтягнулись» кілька народних депутатів та «прихильники Наталії Солейко» із… Донецька. Молодики вели себе досить зухвало, в тому числі по відношенню до журналістів – не подобалося «донецьким», що їх фотографують та знімають на відео. Однак, всупереч очікуванням «гостей» та завдяки стриманій і спокійній поведінці вінничан, провокацій вдалося уникнути.

 

Коментарі

  1. Юлія

    Вітаю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit