Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Вінницький дитячий кардіоревматологічний санаторій може стати національним

Вінницький дитячий кардіоревматологічний санаторій може стати національним

07.12.2017
| Заходи

Сьогодні, 7 грудня, Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій відзначив своє 70-річчя.

За рік тут проходять курси лікування та реабілітації близько тисячі дітей віком від 5 до 18 років.

івкпмСпеціалізується санаторій на захворюваннях серцево-судинної, ендокринної та репродуктивної систем.

За словами головного лікаря закладу Лариси Мовчан, тут займаються профілактикою артеріальної гіпертензії, інсульту, інфаркту міокарда, цукрового діабету тощо.

Крім того, Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій — єдиний в Україні, де діти позбавляються зайвої ваги. Тут їх навчають раціональному харчуванню. За 2,5 тижні діти, які мають проблеми із надмірною вагою, втрачають в середньому 4,5 кг і, головне – навчаються використовувати набуті знання з раціонального харчування вдома.

Педколектив — сім вихователів, музичний керівник та практичний психолог — робить усе можливе, щоб створити атмосферу сімейного тепла та затишку: влаштовують різноманітні майстер-класи, конкурси та вікторини, організовують цікаві зустрічі.

Навчальний процес у санаторії проходить у вигляді  індивідуальних консультацій, щоб жодна дитина не відстала від шкільної програми.

У день народження колектив закладу прийшли привітати представники обласної та міської влади, колеги-медики з інших установ, творчі колективи та друзі санаторію.

Колектив цього чудового лікувального закладу робить світлу і святу справу – повертає дітям здоров’я, допомагає зберегти його. Хай Всевишній допомагає вам у цьому, — сказав, вітаючи персонал санаторію, помічник народного депутата України Олександра Домбровського Максим Царенко.

З нагоди свята він вручив керівнику закладу подарунок —  зимовий пейзаж вінницького художника Віталія Матущака, квіти та подяку колективу санаторію від Олександра Домбровського.

За словами Максима Царенка, народний депутат найближчим часом ініціює консультації з профільним Департаментом ОДА, аби Вінницькому обласному дитячому кардіоревматологічному санаторію надали статус національного.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit