Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Вінницький Палац дітей і юнацтва розкрив обійми для своїх вихованців

Вінницький Палац дітей і юнацтва розкрив обійми для своїх вихованців

Небагато у Вінниці та області є дитячих і юнацьких закладів, куди дітям хочеться приходити ще і ще. Проте вінницький Палац дітей та юнацтва імені Лялі Рятушної уже більше семи десятків років приймає до своїх лав усе нові й нові таланти.Святкову лінійку та концертну програму на честь старту нового навчального року 15 вересня підготували вихованці закладу. Хтось прийшов сюди уперше, а хтось – просто скучив протягом літніх канікул за улюбленими танцями, співом або плаванням. Це, мабуть, один з небагатьох випадків, коли дітки самі вели за руку своїх батьків до особливої школи.

Нині Палац дітей і юнацтва – це багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад. Діти тут займаються у наукових секціях, танцювальних та вокальних гуртках, відвідують заняття відділу декоративно-прикладного мистецтва і просто цікаво спілкуються із ровесниками. Вихованці Палацу показують свою майстерність на різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, де неодмінно посідають найвищі сходинки.

Урожайним на призи вихованців закладу став і цей рік. Творчі колективи Палацу поповнили список досягнень новими звершеннями. Так, авіамодельний гурток став одним із кращих в Україні і виборов срібло. Вихованці акторського гуртка також стали переможцями четвертого Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва у Херсоні. Ансамбль сучасного естрадного танцю «Екстрім» отримав гран-прі на Міжнародному фестивалі «Сузір’я Азова». Вихованці ансамблю спортивно-естрадного танцю «Еос» та зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Грація» влітку на Міжнародному фестивалі в Болгарії були визнані найкращими колективами. А народний художній ансамбль танцю «Радість» влітку встиг побувати на трьох Міжнародних фестивалях у Марокко, Німеччині та Греції.

Колективи та їхніх художніх керівників нагородили почесними відзнаками. Дітки також продемонстрували глядачам свої яскраві постановки, які здобули високе визнання. За майстерність та високий професіоналізм відзначили також кращих вчителів закладу.

Порадіти за успіхи вихованців Палацу та привітати педагогів та батьків завітав на свято громадський діячОлександр Домбровський – у минулому міський голова Вінниці та губернатор-рекордсмен області.

 – Сьогодні мені випала честь привітати із початком навчального року один із самих унікальних дитячих закладів в Україні, – говорить Олександр Георгійович. – Мені приємно сьогодні бути тут, бачити професійний колектив, який виховує талановитих дітей. Гарним показником цьому є високі здобутки вихованців Палацу на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах. Приємно бачити щасливі обличчя дітей і розуміти, що причиною їх радості саме і є Палац.

 Своїм розквітом і злетом сьогодні Палац дітей та юнацтва завдячує Ларисі Грінченко, яка 39 років пропрацювала у закладі, з яких 27 – на посаді директора.

 – Я дуже трепетно ставлюся до Палацу і з великою радістю прийшла на це свято, – зізнається Лариса Павлівна. – Проте, навіть не очікувала, що зустрінуся тут з людиною, з якою ми так багато років плідно працювали. Я дуже рада зустріти тут Олександра Георгійовича Домбровського, тому що ми з ним торували таку яскраву стежину у житті молоді нашого міста, реалізували багато цікавих ініціатив. Я пам’ятаю, коли ми висаджували сади і дерева біля Палацу, які досі тішать око. Я люблю працювати із розумними, ініціативними, рішучими людьми, які ще й мають чимало досвіду і знають, як допомогти. Саме такі якості притаманні Олександру Георгійовичу. Тривалий час він допомагав Палацу дітей та юнацтва, будучи при владі. Але, полишивши пост мера і губернатора, він і досі не забуває про цей заклад.

За словами Лариси Павлівни, перші комп’ютери у закладі з’явилися тоді, коли Олександр Домбровський був міським головою. Коли Палац переживав не найкращі часи свого існування, Олександр Георгійович також допоміг відновити басейн, який на сьогодні є кращим у Вінниці і щороку готує маленьких спортсменів.

– Я пам’ятаю, якими титанічними зусиллями відновлювали і запускали басейн, робили все, щоб у палаці було тепло і комфортно. І приємно, що всі ці традиції продовжуються, – говорить Олександр Домбровський. – Я підтримую багато закладів, але Палац дітей і юнацтва – особливо, тому що його дуже люблю. Це серце і душа дитячих мрій і те місце, де ці мрії збуваються. Взагалі, моя дружба з Палацем почалася майже 40 років тому. Мені ще не було десяти років, коли я вперше приїхав у цей Палац як учасник хореографічного конкурсу. Тоді ми з партнеркою виступали за Літинський район. Це були чи не найщасливіші моменти мого дитинства. І хочеться, щоб таке ж щасливе дитинство було у наших талановитих дітей. У моєму житті Палац залишиться на все життя. Тому підставляти плече допомоги буду завжди, скільки матиму змоги, – пообіцяв Олександр Домбровський.

Цього року Палац дітей та юнацтва прийняв у свої обійми понад три тисячі вихованців, котрі знайдуть тут заняття до душі у майже двох сотнях гуртків. І нехай їхнє дитинство буде щасливим і безхмарним.

Джерело: vinnitsaok.com.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit