Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Вирішення проблем селян – під контролем народного депутата

Вирішення проблем селян – під контролем народного депутата

05.04.2013
| Заходи

Черговий виїзний прийом громадян помічники-консультанти народного депутат України Олександра Домбровського провели у селі Некрасове 4 квітня. Серед розмаїття проблем, з якими селяни приходять до громадської приймальні парламентаря, зазвичай переважають конфліктні ситуації у галузі землекористування. Очевидно, що надання фахової юридичної консультації в кожному конкретному випадку є вкрай необхідним, але навряд чи достатнім розв’язанням проблеми, спричиненої недосконалістю вітчизняного земельного законодавства.  Багато надій щодо спрощення бюрократичних процедур мешканці села покладають на члена парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата Олександра Домбровського.

Проте, не лише особисті проблеми спонукають селян звернутися до народного обранця. Так, через надмірну забюрократизованість розподілу бюджетних коштів не вдається облаштувати дитячий спортивний майданчик. Свою занепокоєність з цього приводу висловив директор сільської школи Микола Савченко. Навряд чи після втручання Олександра Домбровського справа залишиться без вирішення по суті.

Директора місцевого будинку культури Майю Жмудську турбує питання оновлення огорожі навколо пам’ятника односельчанам, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної. Є всі підстави сподіватися, що Свято Перемоги Некрасове зустріне з відреставрованим меморіальним комплексом.

—                  Добре, що помічники народного депутата разом з юристами їздять по селах, консультуючи людей, — переконаний некрасівський сільський голова Валерій Тарасюк. – Це економить час і гроші простих селян, яким відтепер не обов’язково їхати до обласного центру, аби отримати слушну пораду.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit