Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Блог Як забезпечити українців чистою та доступною енергію і захистити права інвесторів

Як забезпечити українців чистою та доступною енергію і захистити права інвесторів

26.01.2018
| Блог

Над цими питаннями працює сьогодні українська делегація в Секретаріаті Енергетичного Співтовариства у м. Відень, де проходить робоча зустріч з опрацювання проекту закону «Про відновлювані джерела енергії». До складу делегації увійшли народні депутати України, представники Міненерговугілля, НКРЕКП, Держенергоефективності, Антимонопольного Комітету України, ДП «Енергоринок», ДП «Укренерго» та профільних асоціацій. До роботи приєдналися і представники ЄБРР.

27024107_1686368124733309_3031252286323051014_oВідновлювана енергетика – це надзвичайно динамічна галузь, що стрімко розвивається в країнах ЄС та світі. Тому нам необхідно знайти нові ефективні механізми та інструменти стимулювання розвитку даної галузі в Україні.

Законопроект «Про відновлювані джерела енергії», що був розроблений спільно з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства, визначає правові, економічні та організаційні засади для заохочення виробництва та використання енергії з відновлюваних джерел.

Застосування нових механізмів стимулювання відновлюваної енергетики має сприяти розвитку галузі, а також забезпеченню українців доступною, дешевою та чистою енергією. Крім того, ці інструменти повинні максимально захистити права інвесторів та підвищити інвестиційну привабливість відновлюваної енергетики України.

Олександр Домбровський

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit