Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Євроінтеграцію зупинити вже не можливо!

Євроінтеграцію зупинити вже не можливо!

24.11.2013
| Коментарі

Як більшість українців, я з великим розчаруванням та тривогою зустрів новину про рішення уряду призупинити процес підготовки до підписання угоди про Асоціацію України та ЄС. Сумно усвідомлювати, що до цієї, без сумніву, історичної події наша держава зупинилась майже на фініші тривалого і важкого шляху. Говорю це як людина, яка під час роботи на чолі міста і області завжди визначала європейський вектор розвитку як пріоритетний, і робила все можливе щоб максимально пришвидчити цей процес і вивести наш регіон в авангард європейського курсу України.

Сьогодні Вінниця сучасне європейське місто, і я пишаюсь тим, що, як свого часу в 2004 році, так і в ці похмурі осінні дні, саме вінничани стали одними з перших, хто відкрито висловив свою позицію і голосно заявив про свій європейський вибір, про своє бажання жити в Європі по європейським законам і стандартам.

Від себе особисто,  висловлюю щиру підтримку всім тим, хто не дивлячись на дощ і холод вийшов на Майдан заради своїх родин, дітей та онуків, заради майбутнього нашої країни!

Євроінтеграцію можна або штучно пригальмувати або прискорити, але зупинити вже не можливо!  І я знаю точно, що якщо не сьогодні, так завтра, завдяки нашим спільним прагненням, європейському майбутньому України БУТИ!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit