Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Задати питання

Задати питання

 

На зв’язку:

 задайте своє питання Олександру Домбровському

Питання та відповіді

 1. Клочко Ігор Якович

  Олександре Георгієвичу!
  Вітаю Вас зі світлим св’ятом Різдва Христового. Бажаю Вам родинного затишку, тепла, доброботу, радості, душевного спокою та творчого неспокою.
  З повагою, Клочко Ігор Якович.
  P. S. Сподіваюсь на конструктивне продовження нашої розмови, що відбулася в стінах Вінницького технічного ліцею. Ідея, яку ми з Вами обговорювали, може втілитися в креативний і продуктивний освітянський проект.

 2. Ярослав

  Шановний Олександр Григорович !
  Допоможіть вирішити проблему нашого будинку пр. Юності 14. На даху розташована антена сотового зв*язку МТС, яка руйнує дах нашого будинку, який ми самостійно відремонтували . Право на експлуатацію покрівлі міська рада не надала.
  Неодноразово зверталися до міської ради з проханням демонтувати дану антену ( так як руйнується покрівля даху нашого будинку , і в зв*язку з цим протікає дах.
  Кошти в ЖЕК №6 за експлуатацію покрівлі керівництво МТС не надає з липня 2011 року . Просимо Вас допомогти вирішити дане питання .

 3. Василь

  Доброго дня! В Гайсинському районї в с.Косанове на тереторії військової частини, що знаходиться в лісі, працюють люди з мість позбавлення волі. Вони під пильним керівництвом випилюють ліс і спалюють у великій печі для отримання древесного вугіля, яке все відправляється закордон, від фіктивних фірм. Внаслідок спалювання деревени село постійно знаходиться в диму, дихати не має чим. Я знаю вас, як порядну і чесну людину. Будучи студентом-магістром у Заболотного Г.М. чув прн Вас лише хороші відгуки. Прошу, Вас, розібратися у законності спалюванн природнього багатства. Дякую.

  • Тетяна

   Шановний Олександр Григорович !
   Допоможіть вирішити питання обладнання дитячого майданчику, нашого будинку по вул.П.Тичини будинок 13. Вже декілька раз збирали підписи жителів з проханням допомоги в обладнанні дитячого майданчику. Дирекція ЖЕК-26 нам як завжди відмовила, і у Міській Раді нам відмовили, аргументуючи тим, що для нас уже не має коштів. Все що змогли своїми коштами і руками зробили, проте цього не достатньо. А у будинку проживає близько 70 дітей віком до 12 років. хотілося, щоб наші дітки розвивалися,як у європейському місті. Адже діти-це наше майбутнє!!!!. Просимо Вас посприяти у вирішенні даного питання.Дякуємо.

 4. Василь Клапій

  Олександре Григоровичу!
  Письменник Василь Клапій. Маю у своєму доробку декілька книг.
  Підготовив до друку книгу «Вінниця — місто котре люблю». Книга оригінальна та цікава у пізнавальному та краєзнавчому плані. На моє глибоке переконання Вінниця на сьогоднішний день має всі принади, щоб бути у чільному списку туристичних маршрутів України. Усипальня Пирогова, Швейцарські трамваї, найкращі фонтани, Будинок Коцюбинського, чудовий краєзнавчий музей, Ставка Гітлера, Звитяга Івана Богуна, статус, хоч і не тривалий, столиці УНР,сучасний статус шоколадної столиці України.., чистота та ошатність вулиць, мальовнича природа, гостинність та привітність мешканців, ось далеко не всі фішки та принади нашого міста…
  Хочу з Вами зустрітися у зручний для Вас час та шукаю фінансової підтримки на видання книги. т. 0977180545

 5. Олександре Георгійовичу!
  У Вінницькому національному технічному університеті вже давно відоме Ваше небайдуже ставлення до обдарованої молоді, заохочення та підтримка конкурсних заходів за участю студентів університету. Проте до цього часу поза Вашою увагою проходило проведення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління і автоматики», яку з 2000 року традиційно проводить Ваш рідний факультет. Детальна інформація про цьогорічні змагання найкращих студентів України приведено на сайті олімпіади: http://www.inaeksu.vntu.edu.ua/olimp/index.html
  Просимо підтримати благородну справу, оргкомітет.

 6. Виталий

  Добрый вечер, Александр. Ознакомился с решением ВАСУ по Вашему делу… Крайне заинтересовался произволом применения судом ст. 72 КАСУ, ибо у меня схожее дело с применением этой же статьи … (826/4130/13 Киевский апеляционный админсуд, судья Чаку Е.В.). Двойное применение этой статьи есть основанием для пересмотра некоторых решений, буду рад пообщаться с Вами онлайн… С уважением, В. Кулик.

 7. Тетяна

  Доброго дня!
  Наш будинок знаходиться за адресою пр.Юності 14(гуртожиток) 9-поверховий будинок. Вже 10 років ліфт не працює. Зверталися до місцевої влади про допомогу. ВІдповідь одна- не має коштів.Збирайте 170тис. грн тоді будемо з вами розмовляти.Зібрати таку суму не реально. Вирішили ходити з протянутою рукою до багатих людей міста.
  Звертаємося до Вас,як до народного депутата,до бізнесмена надати матеріальну допомогу.

 8. Вячеслав

  «Добрый вечер был участником круглого стола Виннице. Очень понравилось Ваше выступление и направления затронутые в конференции.
  Наша компания занимается тепло генерацией в восточной Украине, более сорока котелен работает на альтернативном топливе.
  Так же мы производим высокоэффективные факельные пеллетные горелки и модульные котельные.
  Отдельно производятся комплектующие для котелен. Хотел бы встретится в удобное для Вас время и место обговорить возможные перспективы работы.»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit