Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Архів категорії «Законопроекти»

Олександр Домбровський: «Захистити «Чорноморнафтогаз» — захистити енергетичну безпеку України!» (відео)

Сьогодні, 13 березня, Верховна Рада ухвалила законопроект  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» у зв’язку з тимчасовою окупацією території України» з пропозиціями Президента України. «За» проголосувало 250 депутатів.

 

У парламентський «День енергетичного законодавства» очікуємо на ефективне голосування для подальших реформ у галузі

В українській енергетиці накопичилась велика кількість проблемних  питань та викликів. Нам необхідно оперативно на них реагувати,  особливо — в період опалювального сезону. Сучасна та конкурентоспроможна енергетика – це невід’ємна складова розвинутої національної економіки України, це її фундамент. Для її подальшого реформування потрібно ухвалити пакет профільних законопроектів.

 

Виробництво рідкого біопалива – важливий напрямок для зменшення викидів, реалізації потенціалу агрокомплексу та досягнення енергонезалежності

Сьогодні, 29 листопада,  ми — 35 народних депутатів України — зареєстрували у Верховній Раді проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту.

 

Олександр Домбровський: «Верховна Рада ухвалила третій базовий енергетичний законопроект Про ринок електричної енергії України” (Відео)

У четвер, 13 квітня, парламент України  277 голосами ухвалив у другому читанні законопроект “Про ринок електричної енергії України”.  Олександр Домбровський, в.о. голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, співавтор законопроекту на своїй сторінці у Фейсбук так прокоментував цю подію:

 

10% менше сплати за опалення завдяки альтернативним джерелам енергії

Альтернативні джерела обігріють наші оселі якщо… Верховна Рада прийняла 22 вересня в першому читанні ЗП №4334 «Про внесення змін до закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії». Наразі законопроект активно готується до другого читання. Спробуємо проаналізувати основний зміст законопроекту, та що він принесе державі і звичайному споживачу теплової енергії.

 

Олександр Домбровський: «Ми проголосували законопроект, який захищає інтереси простої української сім’ї, а не олігархів»

12 квітня  Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект «Про Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП)». «За» законопроект №2966-д проголосувало 285 народних депутатів.

 

Олександр Домбровський: «Необхідно підвищити ефективність захисту населення при застосуванні ядерної енергії у різних сферах економіки»

Учора, 16 березня, на засіданні Комітету  з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Перший заступник голови Комітету Олександр Домбровський наголосив на необхідності розгляду парламентом Законопроекту № 3858 — про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії.

 
Мінімум політики – максимум економіки
credit