Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Архів категорії «Законопроекти»

Олександр Домбровський: «Верховна Рада ухвалила третій базовий енергетичний законопроект Про ринок електричної енергії України” (Відео)

У четвер, 13 квітня, парламент України  277 голосами ухвалив у другому читанні законопроект “Про ринок електричної енергії України”.  Олександр Домбровський, в.о. голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, співавтор законопроекту на своїй сторінці у Фейсбук так прокоментував цю подію:

 

10% менше сплати за опалення завдяки альтернативним джерелам енергії

Альтернативні джерела обігріють наші оселі якщо… Верховна Рада прийняла 22 вересня в першому читанні ЗП №4334 «Про внесення змін до закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії». Наразі законопроект активно готується до другого читання. Спробуємо проаналізувати основний зміст законопроекту, та що він принесе державі і звичайному споживачу теплової енергії.

 

Олександр Домбровський: «Ми проголосували законопроект, який захищає інтереси простої української сім’ї, а не олігархів»

12 квітня  Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект «Про Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП)». «За» законопроект №2966-д проголосувало 285 народних депутатів.

 

Олександр Домбровський: «Необхідно підвищити ефективність захисту населення при застосуванні ядерної енергії у різних сферах економіки»

Учора, 16 березня, на засіданні Комітету  з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Перший заступник голови Комітету Олександр Домбровський наголосив на необхідності розгляду парламентом Законопроекту № 3858 — про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії.

 

Олександр Домбровський: «Для ефективності ринку газу потрібно відокремити функції його транспортування та постачання»

У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбувся круглий стіл на тему «Реформа корпоративного управління і відокремлення функцій із транспортування та постачання природного газу НАК «Нафтогаз України» (Unbundling) — важливі шляхи для забезпечення енергетичної безпеки України».

 

Олександр Домбровський: «Законопроект для захисту прав «Батьків вбитих дітей» вже зареєстровано в Парламенті»

Сьогодні, 29 січня, у Верховній Раді  зареєстровано законопроект «Щодо надання державою спеціального соціального статусу потерпілим від особливо тяжких злочинів та відшкодування за рахунок держави матеріальної та моральної шкоди вказаним особам, із обов’язковим відшкодуванням відшкодування державі засудженими понесених витрат»( № 3841).

 

Олександр Домбровський: «Розв’язати питання утилізації відходів – це захистити довкілля та здоров’я людей» (Відео)

У Верховній Раді України відбувся круглий стіл на тему: «Обговорення законопроектів у сфері поводження з відходами».  Модератором виступив голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко.

 
Мінімум політики – максимум економіки
credit