Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Звернення Олександра Домбровського до вінничан

Звернення Олександра Домбровського до вінничан

Шановні вінничани!

Перш за все, хочу подякувати усім тим, хто 28 жовтня проявив свою громадянську позицію, хто у цей день прийшов на виборчу дільницю і віддав свій голос за ту чи іншу партію, за того чи іншого кандидата. Ми пройшли непрості вибори, сформували Верховну Раду, непросту за своїм складом, і це відображає ту непросту ситуацію, яку ми маємо в нашій державі. І на кожному з депутатів лежатиме велика відповідальність перед людьми, які чекають змін заради майбутнього кожної родини, кожного села чи міста, нашої України.

Я щиро дякую тим вінничанам, які підтримали мою кандидатуру. Тим, хто, незважаючи на весь бруд і на етапі передвиборчої кампанії, і після виборів, довіряв і довіряє мені. Впевнений, що все те, що відбувалось, отримає належну оцінку і люди, причетні до цього, відповідатимуть за свої дії. Але головне, що ми все-таки довели, що нікому не вдасться зробити вінничан заручниками своїх політичних амбіцій.

Ще раз хочу запевнити, що як незалежний депутат працюватиму заради інтересів Вінниці, Вінниччини, боротимусь за посилення місцевого самоврядування, відстоюватиму демократичні цінності та європейський вибір.

Є також багато конкретних проблем, про які прості вінничани говорили на наших зустрічах, і над вирішення яких я також працюватиму як ваш депутат. Своєю роботою я доведу,   що достойний бути вашим представником у найвищому законодавчому органі країни.

Дякую вам за довіру і за підтримку. Я завжди був і залишаюсь разом з вінничанами.

Олександр Домбровський

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit